Něco o nás

Jedná se o malou firmu působící na trhu v České republice už 22 let. Hlavními aktivitami je dodávka a montáž podlahových krytin a maloobchod.

Díky mnohaleté zkušenosti se firma propracovala ke spolupráci s velkými stavebními společnostmi, pro které úspěšně provádí i zakázky velkého rozsahu.

Dlouholeté a stabilní zázemí ze strany dodavatelů materiálu tak umožňuje plnit i ty nejnáročnější požadavky stálých odběratelů, ale také uspokojit poptávku nejširší veřejnosti po malometrážních zakázkách a službách z oboru podlahových krytin při různých rekonstrukcích bytových či nebytových prostor.

V nabídce firmy se můžeme setkat s větším množstvím podlahových krytin, ať už se jedná o bytové nebo objektové PVC, plovoucí podlahy laminátové nebo dřevěné, masivní parkety, palubkovité podlahy, přírodní linolea, koberce, korek a stavební chemie včetně ošetřujících přípravků na všechny druhy podlah.

Další podstatnou částí jsou služby, tzn. montáž zakoupených materiálů, lepení podlahových povlaků plastových, pryžových, textilních, korkových a přírodních. Také montáž veškerých plovoucích nebo dřevěných podlah včetně ukončovacích obvodových profilů a přechodových lišt, atd.

Dále se jedná o broušení, lakování a olejování parket a renovace dřevěných podlah. Vyrovnávání podkladu nivelační hmotou a veškeré opravy. Firma se zabývá prodejem i prováděním prací spojených s výše uvedenou nabídkou.

Se sortimentem špičkových světových i tuzemských výrobců ,například Forbo, Tarkett, Thomsit, Uzin, Gamrat, IVC a v neposlední řadě domácí Fatra, si firma zajišťuje dobré jméno a zvyšuje tak zájem o nabízené služby i mimo regionální působení.

Sídlo firmy se vzorkovou prodejnou se nachází na frekventovaném místě v Třinci, kde si zákazníci mohou prohlédnout připravené vzorky materiálu v různém barevném provedení a zeptat se na vše co je zajímá.

Jsme připraveni k odborné konzultaci a poradenství v problematice účelnosti a výběru podlah a zhodnocení technicky efektivních řešení.

Pozitivní a aktivní přístup k zákazníkům je jedním z pilířů společnosti stejně jako používání kvalitních a cenově dostupných materiálů, které splňují ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a dovolují spolu s kvalitní montáží nabídnout zákazníkům mnohaletou záruku na provedenou práci.